| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, cum ar fi daca dintr-un tata si dintr-o mama care sunt agricultori, fiul lor sa devina politist?

1 răspuns:
| ravanoos a răspuns:

Normal ar fi.Nu vad de ce ar conta ocupatia parintilor.Se castiga bine din agricultura daca ai ceva pamant.Parintii mei au trei hectare de pamant si le cultiva pe toate.Se castiga primavara si vara dar si toamna can(depinde ce cultivi) cand se vinde si daca ai marfa multa se fac si 2.000 lei pe zi(si pe noapte) daca ai masina mare(o duba)si se duce mai mult la piata.Cam asa se intampla la mine, nu stiu la altii dar totusi am luat premiul I anul asta cu media 9.96(mi-a iesit 9 la mate pe sem 2)