| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, cum ar fi daca dintr-un tata si dintr-o mama care sunt agricultori fiul lor sa devina politist?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

N-ar fi nimic neobisnuit!

| AlexiaClaudia a răspuns:

Dupa mine nimic special, ce conteaza ce meserie aveau parintii. Un vecin care acum este avocat o are pe mama sa vanzatoare si taica sau era somer.

| NeWebMaster a răspuns:

Ce sa fie... e ok...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu zic că ar fi foarte bine, dar poliţistul ăla să fie un poliţist profesionist, nu un agricultor-poliţist...
Dacă vrei o ocupaţie plăcută în vacanţa asta, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/!