| BestOfTheBest a întrebat:

Salut, cum as putea deveni rocker adevarat? adica ceva lectii de chitara online/vestimentatie/stil/vorbe ceva acolo. funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| MilyHarunto a răspuns:

Rocker adevarat nu vei fi niciodata daca doar te imbraci si vorbesti ca noi, trebuie sa simti special ceva cand asculti muzica rock, trebuie sa simti ca iti place cu adevarat!

| BestOfTheBest explică:

Pai asta e chestia.ca imi place cu adevarat happy imi poti lasa id tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mfi rocker nu vine din felul cum te imbraci sau de negrul de la ochi. A fi rocker vine din interior, si daca nu ai un spirit liber, care nu poate fi constrans in nici un fel, atunci. poti sa te imbraci cum vrei tu sis a canti la toate feluri de chitara de pe planeta, si sa injuri in toate felurile posibile, findca, pe dinauntru, tot nu esti rocker, si o stii prea bine!

| BestOfTheBest explică (pentru anonim_4396):

Da.dar imi place rock`ul atat de mult incat vreau sa o demonstrez cumva. asta am vrut sa spun in intrebare