| Faranume190 a întrebat:

Salut,cum aș putea să interactionez cu o fata care e mai mare cu un an fata de mine, daca îi scriu mesaj nu prea va vorbi cu mine si va raspunde doar din politete pentru ca nu ne cunoastem personal... (îmi place de ea)?

1 răspuns:
| Den1sa a răspuns:

Doar scrie-i un mesaj de unde stii ca nu va vorbi cu tine, incearca ce ai de pierdut, daca vrei un sfat uite: intreab-o despre ea ca fetele iubesc sa vorbeasca despre ele, trimite-i cv poze sau filmulete dragute cu animale si cel mai important in fiecare dimineata si seara sai trimiti mesaje de noapte buna si buna dimineata, daca nu te place dupa toate astea pierderea ei : )