| AsiSoyYo a întrebat:

Cum fac sa ma placa un baiat care ma place doar 20 %? fundita love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Daca vrei sa te placa 100% atrage`i atentia. intr-un fel incat sa fie mai mult cu ochii pe tine. Nu stiu schimba`ti coafura fa`o intr-un fel mai iesit din comun, dar sa nu fie nici exagerat si sa-ti stea si bine sau macheaza`te in niste culori care sa-ti puna in evidenta ochii. el va fi tentat sa te priveasca.si sa zicem ca poti sa te apropii mai mult de el vorbiti.confesati`va lucruri asa veti ajunge buni prieteni ca mai incolo sa deveniti chiar iubiti. Fundahappy?

4 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

De unde ai dedus tu ca te place doar 20%? de unde stii ca nu te place 19% sau 21%?

| AsiSoyYo explică:

Cosmin21. mi-a spus laughing laughing deci a fost super "ha ha ha " raspunsul tau laughing)

| Alleychan a răspuns:

Dragostea nu se măsoară in procente, ori te place, ori nu.

| Confucius a răspuns:

Incearca sail scoti la o inghetata sa stai mai mult timp cu el sa il faci sa creada ca tu vrei sa il faci mai atent in relatie.