| glob66 a întrebat:

Salut! Cum fac sa par mai matura.Am colege care par mai mature si chestii.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| Mindfulness a răspuns:

Legi o matura de tine si pari mai matura

| 1onur a răspuns:

Devi. Nu poți părea și te preface la nesfârșit sau sa pretinzi cine nu ești cu Adevărat.

Matur însemnă să-ți câștigi pâinea cinstită să ai un loc de muncă cinstit sa nu stai pe umeri părinți lor tăi și să te apuca de băutură alcoolul fumat Destrăbălare droguri și părinți tăi muncesc din greu...

| AndaAlexandra a răspuns:

Lasă că ai timp. Nu vă mai luați unii după alții. Fii tu însăți.

| CorleoneGyovanny a răspuns:

Matura în ce sens?