| Andrei_Ovidiu_1999 a întrebat:

Cum fac si eu like-uri pe facebok multe si rpd.Am vazut ca la unii prieteni care au 600+ like-uri suntsi nume ciudate care nu au nici un prieten sau ceva in comun cu ei.Va rooog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Daca pe tine like-urile te fac sa te simti bine, am vazut la multe persoane, care participa la concursuri de genu '' cine strange cele mai multe like-uri castiga...", era chiar si un blog mai demult despre chestia asta, isi faceau mai multe id-uri, le scriau pe foaie si dupa de pe fiecare faceau cate un facebook si isi dadeau like. Iti dai seama ca e o pierdere de timp si cat dureaza sa intrii pe fiecare facebook si chestii.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina554400 a răspuns:

Vrei sa aduni cat mai multe likeuri pe facebook? Intra aici http://admf.cc/? 6FJYJIW te ajuta foarte usor. Doar iti faci cont aici si poti incepe a strange likeuri.Eu fac 1000 pe zi.Succes!

| Andrei_Ovidiu_1999 explică (pentru Cristina554400):

Sti cumva cum bag si eu like-urile adica cum pun poza ca sa iau like poti sa imi pui un link cu un video?