| nameuser a întrebat:

Salut, cum imi corectez pozele(am auzit de photoshop)am incercat sa-l scot dar nu pot ca imi scrie ca poate avea virusi si nu-l pot deschide. voi cum va corectati pozele(imperfectiunile, ceea ce nu va place)dau funda si voturi

4 răspunsuri:
| whispersinthedark a răspuns:

Pooi Picasa`3 http://picasa.google.com/linux/
Photo Scape
Sau Photo Instrument
Fundaaa`:d

| dutsa24 a răspuns:

Eu personal imi fac corectez pozele pe photoInstrument sau pe photoSape.si sunt multumita de rezultat... daca vrei sa iti explic cum sa te folosesti de el.imi scrii in privat

| Antonia154 a răspuns:

Salut si tie, eu am ultima versie fotosop, si lucrez usor cu el, poti sa imi dai scaipul tau in privat, te gasesc, si imi trimiti orice poza...o fac...si gata! o fac oricind, numai sa fiu conectata.