| sexychick_4075 a răspuns:

Simplu :1.trebuie spalat pieptanat uscat.
2. faci o carare in mijlocul capului
3.Iei un ondulator si iti ondulezi parul
4.Fixativul
Nu stiu ce e complicat. Conteaza insa daca ai parul lung, scurt, des, rar, ondulat, drept.

| bianca a răspuns:

Cu un ondulator tongue

| Aiicha a răspuns:

Poti folosi bigudiuri, sau ondulatorul, sau dupa ce ai facut baie iti usuci partial parul si iei cate o suvita(nici prea groasa, nici prea subtire) o dai cu spuma si o rasucesti, o tii in mana un minut pana se onduleaza suficient(asa procedezi si cu restul parului ).

| cr1st1n1k a răspuns:

Cu ondulatorul sau cu placatongue

| T30D0RA a răspuns:

Cu bucati de hartie.

| Puf a răspuns:

Iti scoti varfurile cu placa. nu e deloc greu asa fac si eu. Daca ai ondulator e si mai bine, insa trebuie sa fii tunsa in scari sa iti stea atat de bine. Dupa ce iti scotivarfurile iti indulezi putin restul parului, aplici fixativ pentru a nu se lasa buclele si gata. Nu e deloc greu, incearca