| MiculFaraon a întrebat:

Cum pot afla daca prietena mea mai este virgina? A mai avut relatii in trecut. Ea imi spune ca este dar acum nu stiu. Cum pot afla, chiar in actul sexual cum imi dau seama? Cand sunt doar eu cu ea si o pup pe gat se excita foarte mult. Ce e drept si ea este mai perversa dar nu imi pot da seama daca mai e sau nu virigina. Dau funda.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa afli daca este virgina, mergeti la medic. Daca nu mergeti la medic, in timp ce o deflorezi (dezvirginezi) sangereaza. Recomand un cearsaf alb curat dedesubt. Spor la treaba... ai de munca daca este virgina. Funda?

| Mihaiitza69 a răspuns:

Face-ti sex, daca curge sange e virgina, daca nu curge, nu mai e.