| Alinkjj22 a întrebat:

Salut,cum pot deveni mai tupeist oarecum? Adica sa nu mai fiu asa rușinos cu persoanele

Răspuns Câştigător
| Volsvagan70 a răspuns:

Pai sa ai incredere in tine. Sa fii confident. Nu trebuie sa te intimideze altii sau sa iti fie frica de anumite persoane.
Asta nu inseamna sa cauti scandal.
Incearca sa fii cat mai sociabil, sa vorbesti cu lumea, dar nu sa-i disperi.

4 răspunsuri:
| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

A întrebat cum sa nu mai fie asa timid, nu cum sa devina ultimul golan.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia dă-ne tu lecții

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să caști gura și să dai drumul la orice îți trece prin minte.
Din când în când o să nimerești să spui și altceva decât prostii și banalități. Astfel unii (unele) vor observa că te strădui, că ești timid dar te tratezi.