| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa comunic cu tineri din tara si strainatate atata timp cat nu am nici o adresa?

3 răspunsuri:
| fzcsm a răspuns:

Iti faci una sau vorbesti la telefon.

| kh1ss a răspuns:

Intrii pe Yahoo.com si dai click pe sign up, completezi ce scrie, si ti-ai facut o adresa de e-mail. Ca sa vorbesti cu tineri din tara si strainatate poti sa intrii pe chat`uri.

| monyk a răspuns:

Buna, pai fa-ti o adresa ca nu e greu si e gratis, daca nu, vb la tel... dar costa cam mult in strainatate, fa-ti o adresa si poti vb oricat doresti.