| mirabela26craiova a întrebat:

Salut.Cum pot sa fac rost de bani daca am numai 15 ani? Nu vreau sa fiu reprezentanta la Avon sau Oriflame. Dau funda +vot si vot la restul:*

Răspuns Câştigător
| girls97 a răspuns:

Buna poti sa te duci la din astea gen cosmote, Orange, Vodafone sa vezi daca iti pot da sa imparti pe strada saw in din astea gen carrefour sa pui marfa pe raion dar la toate iti trebuie acordul parintilor doar ca ai mei nu vor sami.l dea ...saw mai poti sa faci bratari din noduri sunt cautate sh scumpe pwpii sper ca te.am ajutat :X