| AlexandraSmiley a întrebat:

happyCum pot sa'i spun mamei mele ca prietenul meu e rrom? Cum s'o fac sa inteleaga ca il iubesc enorm? Funditssaawinking

Răspuns Câştigător
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza ca e rom. Tot ce conteaza este ca il iubestihappy

Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| AnnyXD a răspuns:

E cam nasoala treaba dar totusi incearca sa ii spui ca il iubesti enorm ca e iubirea viatii tale etc chesti dinaste daca nu te intelege uite la ce chestie apelez eu ca sa ma lase sa fiu cu ce baiat vreau sa fiu char daca e mai mare de cat mien cu 3-4 ani si zii ca daca nu te intelege zi ca pleci de acasa dar sa nu faci asta dar e o avertizareca sa te inteleaga sau ca te omori doamne ferestesa nu faci asta la mine merge aproape in tot deauna dar de data sata nu mai merge la mine ca eu am 12 ani si i-am spus mamei ca sunt cu un baiat de 15 ani trebuie sa faca 16 maicamea m-a certat mama l-a cunoscut pe prietenul meu si a zis ca e de treaba si ma lasa sa fiu cu el succes poate te-am ajutat