| mTw a întrebat:

Salut.
Cum poti deveni mai popular? Desi oamenii nu au o parere tocmai ok despre tine.
Funda

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Loredana Chivu e populara si nici despre ea oamenii nu au o parerea tocmai ok laughing Deci nu asta conteaza ca sa fii popular.Ca sa le schimbi parerea celor din jur in bine incepi cu pasi mici si fapte bune si incet incet perceptia lor despre tine o sa se schimbe.Da de e ai vrea asta? De ce sa.ti consumi inutil energia incercand sa schimbi parerea unor necunoscuti care oricum nu ii intereseaza persoana ta? Fii cine esti, cand si unde vrei.Era o fraza gen "live to express not to impress". Mediteaza la asta cand mai vrei sa fii popular.Bafta!winking

| gaby24 a răspuns:

Fi u insuti nu baga parerea despre tine in seama si orce ar vorbi de tine zambeste caci trece happy castigi inimi blande si calde.