| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy Cum poti sa faci bani la 14? ani...astept multe raspunsuri laughing Dau voturi cu Gramada + funda!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cauta repede rezervale parintilor si bunicilor! Bafta!

| coxx a răspuns:

Mai bine invata u... nu te mai gandi la bani de asta se ocupa parintii laughing
si ori cum nu o sa mai ai ce face cu ei dac in 2012 vine,, APOCALIPSA`` laughing
glm.eu nu cred in ea laughing

| SkyFly a răspuns:

Salut!
E simplu, pui mana pe carte, inveti cat poti tu de bine, iei note bune si foarte bune, poate chiar premiu, iar parintii si bunicii te vor recompensa.
Ce e mai frumos pentru ei decat sa se mandreasca tare de tot cu fata/nepoata care pe langa faptul ca e cuminte, e si premianta.
Mult succes!
P.S. Alta metoda nu stiu, la mine asta a functionat

| Alisa7109 a răspuns:

Nu stiu dar as vrea sa aflu.