| anonim_4396 a întrebat:

cum reusiti voi sa va mentineti in forma? eu cand pun cateva kg pe mine se aseaza numai pe burta si capata un aspect inestetic, era cineva pe aici care se lauda ca face cateva sute de abdomene ia sa-l vad!

Răspuns Câştigător
| babyblue_8473 a răspuns:

Eu de exemplu alerg in fiecare seara cate 40 de minute. Abdomene fac cand am timp, in jur de 60 laughing.
Si in legatura cu kg in plus si eu patesc la fel, se pun pe burta si pe solduri dar scap repede de ele.
Renunta la dulcuri pe cat posibil big grin. Succes!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, fac cateva sute intr-un anlaughing).

| Dyallex a răspuns:

Si eu sunt la fel
eu sunt slaba
iar toti imi spun sa ma ingras
de fiecare data cand incerc mi se pune doar pe burta
daca nu doresti sa te ingrasi
.
ia ceva sanatos la micul dejun
nu manca seara tarziu ci pe la 7-8
nu te culca cu mai putin de o ora inainte de a manca deoarece stomacul tau trebuie sa isi faca treaba
succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeile depun mai multa grasime pe abdomen decat barbatii, sala de fitness, portia de numai 150 de grame la 4 ore si iti garantez ca vei arata excelent.

| Zorro a răspuns:

Nu ii asa greu sa faci sute de abdomene doar ca noi avem o pozite gresita atunci cand le facem si apar dureri de spate si restul. Dar ca sa scapi de scapi de burtica iesi la alergat seara iti spun din propie experientza cu abdomenele ai sa reusesti doar sa faci muschi asta doar daca ai un regim alimentar adecvat deci apuca te de alergat si scapi de burticawinking