| zuzu398 a întrebat:

cum sa incep o discutie cu o fata pe care o stiu doar din vedere?

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Da-i add pe facebook, apoi uita-te la pozele ei si intreab-o chestii despre ea care iti vin in minte... gen unde era facuta o anume poza, daca pisica din cutare poza e a ei, daca ii plac animalele, daca a mers la ski in Romania sau in Austria etc... fetelor le place sa vorbeasca mult despre ele, asa ca daca o intrebi chestii despre ea s-ar putea sa ai sanse tongue

| AlexandruHS a răspuns:

Buna!
Numele meu este...

sau

Salut!
Ce mai faci?
Sunt...

Un sfat: fii tu insuti.