| AnonimulXXLlol a întrebat:

Salut
Cum scap de parul pubian in exces? 14 ani, baiat. Helpme

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il tai cu forfecuta

| FoxyM a răspuns:

Salutare! esti la inceputul pubertatii si e normal ca parul pubian sa creasca mai rapid.
Cam pe toti ne deranjează parul care creste, cosurile care apar oriunde si foarte dureroase, insa pentru a rezolva aceasta problema, ar trebui sa vorbesti cu un doctor urolog sau ginecolog! hormonii sunt numerosi la aceasta varsta si vin cu fluctuatii rapide...acesti doctori te poate ajuta sa iti rezolvi problema! nu uita, nu esti singurul in cazul acesta! Meriti "a doua sansa"