| xTraButtCheeks a întrebat:

Salut,
cum scapati de cosuri?

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Lasa-le sa treaca, e cel mai bine.

| B3belusha a răspuns:

Iti recomand Zineryt. Foloseste-l timp de o luna impreuna cu tinctura de propolis si o sa vezi imbunatatirir masive. Zinerytul face totul, crede-ma!
Succes!

| kenzydanna a răspuns:

Dintre metode naturale,nu toate sunt eficiente,incearca un crem, sau obisnuestete cu asta ca cosuri nu o sa ai tot timpu, este asa o perioada

| Adelina9990 a răspuns:

Eu nu am scapat de cosuri timp de 1 an dar acum am tenul perfect. am folosit apa termala La Roche de Possay si am scapat. si fara sa beau cola sau pepsi.