| andreisandu28 a întrebat:

Salut, cum se numeste schema care o face pustiul la minutul 1:36? aici e linkul: http://www.youtube.com/watch?v=maHJ4AOTaTc cum se numeste schema care o face atunci cand se invarte ceva de genu dau funda!

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

"ROMANII AU TALENT - Adrian..."
Acest videoclip nu mai este disponibil, deoarece contul YouTube asociat acestuia a fost desfiinţat din cauza notificărilor multiple de încălcare a drepturilor de autor primite din partea unor reclamanţi terţă parte, inclusiv:
Pro TV SA
Magic Sound Production SRL
Ne pare rău.