| kottur007 a întrebat:

Salut,
cum va distrati la scoala?happy Ce tampenii ati facut voi sau colegii vostri la scoala?laughing

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Pai odata eu eram pe hol si ma plimbam linistita cu prietenii mei,si vine unu un baiat iar eu nu stiam intentia lui dar vine in spatele meu si pune mana pe fundul meulaughing, si dupa ma tine strans si dupa vine alt baiat de care imi place mie si ma saruta (pe buze). Toata scoala a vazut asta laughing intr-un fel mi-a placut ca m-a sarutat baiatul dar a fost pe neasteptate si m-am speriatrolling on the floor. Baiatul ala era asa de fericit ca incepuse sa spuna,, yeey''

3 răspunsuri:
| xTraButtCheeks a răspuns:

Hi,
suna in continu la numere de telefon aiurea si spun numai farse gen''Buna eu ma numesc Tina si am 23 de ani, esti disponibil?''bine de cine a intrebat este baiat cum ar fi gay/gay da ala nu a stiut ca e baiat.La chemat profa de muzica pe x in fata si el a zis ca nu merge''De ce nu vii ma x?'',''Nu vin doamna'',''De ce?'',''Nu vin ca ma violati''.Sau pur si simplu sa te scolii in ora de istorie si sa spui mi-am masurat **** si altu sa intrebe cat ai.

| Silly a răspuns:

Pai noi suntem la etajul 2 si o data au stors buretele pe geam fara sa se uite si l-a stors in capul unui trecator! penala faza!

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sunt o fata cuminte si nu fac tampenii.Dar colegii nostri vai nu-ti inchipui:se bat cu apa,arunca cu bucati de scaun prin clasa, baietii i-au gandaci/pamant si sperie fetelelaughing, un coleg incepe sa faca ca toate alea prin clasa pauza(e super amuzant baiatu)etc.Numai bine.