| scump3tea a întrebat:

Salut, cum va pare sa fiti fiica unei profesoare, si mai ales sa inveti in aceiasi scoala cu mama ta.Culmea culmilor, e naspa eu cred.Cine e in aceiasi situatie cu mine? Deci eu, vreau sa fiu in alta scoala, ce motiv sau cum sa o conving pe mama sa ma lase? Ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Și o prietenă de-a mea o are ca profesoara pe mama ei. Mie personal mi se pare chiar avantajată pentru că profesorii îi dau note mari dar și dezavantajată pentru că mereu se comentează pe tema asta...

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Mama mea e profesoara de romana dar nu in aceeasi scoala cu mine insa un coleg de al meu o are ca mama pe diriginta mea profesoara de romana si pot spune ca nu este favorizat deloc.Insa un alt coleg de al meu are tat pofesor de fizica si profita de pe chestai asta luand note astronomice aproape la orice materie
cu prietenie Bibihappy

| lavinia_3755 a răspuns:

Eu nsi e super mama mea e de mate si am numai 9 si 10 ca ma ajuta mai mult acasahappywinking

| AnonimNoName a răspuns:

Paii... spune-i mamei tale ca tie nu-ti place in acea scoala si vrei sa te muti la altabatting eyelashes

| YellowRosse a răspuns:

NU,nu,nu ce naiba e asta nu poti face nimic la scoala ca te vede mama