| scump3tea a întrebat:

Salut, cum va pare sa fiti fiica unei profesoare, si mai ales sa inveti in aceiasi scoala cu mama ta.Culmea culmilor, e naspa eu cred.Cine e in aceiasi situatie cu mine? Deci eu, vreau sa fiu in alta scoala, ce motiv sau cum sa o conving pe mama sa ma lase? Ce sa ii spun? Deja nu mai rezit, toti profii comenteaza, daca fac ceva, doar din cauza ca mama e profesoara.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

ToTal aiurea.
Sa imi aud vorbe? gen " Mata ti-a zis ca dam test?" sau gen.
"Ti-o dat nota ca o stie pe mata "
Si chestii din astea?
Poate chiar nu e asa...sau poate e?
Mi sar parea aiurea rau
Daca as fii fost profesor sau asa... nu mi-as fii dat copilu la scoala la care sunt eu
Poate la alta scoala'
Dar tot imi aranjam pilelehappy
Era prea evident la scoala la care predau eu
Deci era foarte evident.
Orcum e 100%100 ca mama ta mai trage niste sfori pe acolo

2 răspunsuri:
| n0name a răspuns:

Eustraight face am parintii profesori:-s...dar nu sunt in aceeasi scoala cu minelaughing si nici nu vor fi :X. Stiu e naspa, indiferent de situatie.majoritatea profesorilor mei imi cunosc parintii... e aiureeaa puppy dog eyes. imi pare rau de tine si de minelaughing nici eu nu mai rezist sad.

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Am 2 colege ale caror mame sunt profesoare la clasa noastra, dar sunt foarte de treaba si niciuna nu se simte aiurea din cauza asta.Iar ceilalti profi se poarta mai frumos cu ele.Acum depinde happy