| AkexD a întrebat:

Salutbig grin.
As vrea sa fiu primul care la ora 00:00 sa-i spun prietenei mele "lma" insa asta intr-un mod cat mai cool. Chestia e ca nu am nici cea mai vaga idee. Poate careva sa`mi dea vreo mana de ajutor in legatura cu asta?batting eyelashes

PS:Scuzati`mi eventualele greseli gramaticalebig grin.

1 răspuns:
| ASASINIS a răspuns:

Hmm... la ora asta e cam tarziu nu crezi? poate faci o plimabare cu ea pe seara si lasi sentimentele tale sa curga! daca te blochezi fa-i complimente si ascultai problemele si foarte important dai atentie! cool