| anonim_4396 a întrebat:

Salut big grin

As vrea sa-mi gasesc si eu ceva de lucru vara asta. Am 17 ani, sunt din Pitesti si ma gandeam sa-mi gasesc ceva pe timp de 2-3 luni maxim de preferat la pub-uri sau orice. Daca ma puteti ajuta cu niste sugestii sau daca ati auzit pe cineva care ma poate primi big grin

Va multumesc! big grin

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Mergi sa dai cu lopata, sau cu sapa.Eu zic ca e un loc de munca bun.

| oprisorm18 a răspuns (pentru LarissaMouse):

Nu inteleg de ce comentezi aiurea... daca nu ma poti ajuta de ce te bagi in seama? laughing ai nevoie de atentie?