| Yamatooo a întrebat:

big grin ce ziceti in photoshop se poate desena cu mouse-ul? stiu ca te obicei se deseneaza cu tabla de aia...in fine.cum se deseneaza cu mouse-ul? sau cat costa o tabla? FFUUNNNDDDAAA!

3 răspunsuri:
| Ferenin a răspuns:

O tabla de-aia te costa in jur de 15 milioane. Pretul variaza in functie de marca. Cea mai ieftina pe care am vazut-o era de vreo 9 milioane. Cat despre mouse : Nu recomand nimanui sa deseneze in photoshop cu mouse-ul. Nu iese. Daca vrei sa te chinui, n-ai decat. Salut big grin

| Ferenin a răspuns:

Am gresit. Ultima data m-am uitat dupa proiectoare si mi-au ramas preturile alea in cap. Oricum daca sunteti interesati de proiectoare, astea sunt preturile prin Galati big grin

| Lotzy619 a răspuns:

Tu vorbesti de Tableta Grafica, nu stiu exact cat este una dar nu cred ca este foarte scumpa. Se poate desena in Photoshop dar nu ai aceeasi precizie si acuratete ca si la Tableta. Cred (deci este doar o parere) ca ai vazut tutorialul de la CreativeMonkeyz acel tutorial
Cum sa animi un Robot. Succes in continuare toate cele bune. Lotzy