| VincentVlnt a întrebat:

Salut :D NFS Carbon! Am si eu o problema :( mereu cand ajung in ACELASI LOC! la Aceeasi CURSA imi da eroarea asta :| am reinstalat jocu de ogramada ori, nimic, mereu cand ajung la curba aceea imi da EROAREA asta : http://imageshack.us/......_round.php
Tin sa spun ca am placa video Nvidia Geforce :|

1 răspuns:
| myshadowlife a răspuns:

Nu stiu... posibil s ai pc-ul prea performant...de exemplu unui coleg cu 16 gb ram nu-i merge cs-ul ii apare aceeasi treaba umbla in setari si dai mai slab la grafica si la tot