| QuInt0 a întrebat:

big grin nu stiu ce are camera web cand vreau sa dau camera adica sa ma vada cineva pe mess imi apare ecranu ala verde si nu se apinde becu de la camera, ca inainte se aprindea un bec verde de la camera acum nu se mai aprinde si nu ma mai filmeazasad dar cand dau sa fac poze merge bine dar asa nu stiusad va rog ajutati-ma love struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai stricat-o thu sau are cumva virusi si de aceea nu mai mere