| mihaiiu a întrebat:

Salut, dacă am rămas corijent la 3 materii mai pot face ceva ca să nu rămân repetent?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur ca poti, trebuind doar sa pui mana serios si sa inveti la materiile acelea, ca sa iei note de trecere la examenele de corijenta.
Atentie: daca pici un examen de corijenta, poti sa ramai repetent.

| Madaxo97 a răspuns:

Sigur ca poți. Mergi si dai corigențele, între 5 si 20 Iulie. Înveți bine cat sa te treacă, dacă nu înveți, rămâi repetent, dacă nu iei corigențele.