| MsdfdsSeArde a întrebat:

Salut, Daca are cineva Id de skype si vrea sa vb daca nu vreti sa imi dati ID vi'l dau eu pe al meu

ID de skype:mrgotohell
ID de mess : mr.redx

Cine ma adauaga primul/prima primeste fundita :X:X

Răspuns Câştigător
| sweettyyyy a răspuns:

Is yO fata.big grin
svetlana.grosu2 de aseara de la Md...big grinhappy
Si daca nu iti place Justin, ap asta deamu nu am ce face`!happy
Important ca mie imi placebig grin:-p

2 răspunsuri:
| sweettyyyy a răspuns:

Eu sunt. big grinhappy
fundita?

| MsdfdsSeArde explică:

Poi... Justin lasa'ti frate si numele de skype/mess sau Id ca sa stiu daca esti tonguetongue. Ca poate nu esti tu ^.^. Mai vedem daca esti singurul care lasa comm iti dau tie fundita...desi nu imi prea place Justin asta apropo esti un el/ea?