| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, daca fac sport ( alerg, fac flotari, etc.) ma dezvolt mai repede, ma refer la inaltime?

2 răspunsuri:
| Biu90 a răspuns:

Da, cu siguranata sportul stimuleaza in mare masura dezvoltarea. Pt inaltime Baschetul e cel mai bun, dar si celelalte ajuta f mult

| me1oo a răspuns:

Depinde ce sport, daca faci volei si basket, dabig grin eu a, 16 ani si am 1.77 inaltimea, deci sportul de ajuta foarte mult in aceasta privinta, cel mai mult cum am mentionat si mai sus basketul si volei