| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, daca fac sport in fiecare zi ( alerg, flotari, etc.) ma dezvolt mai repede ma refer la inaltime?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat.

| sssoriii a răspuns:

Da,bineinteles.Sportul, odihna si mancarea sanatoasa te pot ajuta foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu mai stau sa iti explic raspunsul este nuwinking Am avut colegi din generala si acum dupa 9 ani tot asa au ramas. Am avut un coleg care era mic de inaltime si la fel a ramas. Apuca-te de baschet ca sa stimulezi ce trebuie ca flotarile si alergatu doar te mentin in forma atatwinking