| mihaivelicu a întrebat:

Salut! Daca nu mai sunt student la facultate dar cer o adeverinta, cei de la secretariat mi-o dau pe loc sau verfica mai intai in sistem daca sunt înscris la facultate?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineineteles ca verifica in sistem intai, daca esti student la acea facultate, ca altefel nu-ti da nimeni adeverinta.
Nu ti-o pot da pe loc, fiindca secretara doar verifica si o scrie, iar decanul sau adminsitratorul facultatii o semneaza si pune stampila facultatii.