| mateiciprian a întrebat:

Daca o fata mai are pe cineva in afara de prietenul ei, ce ar trebui sa faci sa iti poti da seama ca aceea fata te inseala si cum ar trebui sa vorbesti cu ea sau sa te porti cu ea?

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Mai asteapta pana cel putin la majorat inainte sa pui intrebari despre situatii care te depasesc de la cel putin o posta.

| StefanVlad a răspuns:

Nu inteleg prea bine continutul, tu esti acel prieten al ei? Daca te inseala ar trebui sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca a gresit, vezi daca recunoaste si daca ii pare rau. Incearca sa vorbesti cu alte fete, sa vezi daca e geloasa. Pai ca sa raspund mai concret la intrebarea ta:
1. Vezi daca se mai intereseaza de tine, incearca sa te uiti in telefonul ei( chiar daca nu e prea frumos).
2. Nu te rasti la ea, fiindca nu e ff frumos. Explicai pe o voce calda. Intreb-o cu ce ai gresit.