| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Daca stie cineva raspunsul sa il spuna,nu raspundeti daca aveti chef de caterinca...
Era o zi obisnuita din viata mea ca sa spun asa,pur si simplu m-am dus la culcare,cea ce a fost ciudat a doua zi dimineata,m-am trezit eram cu fata in jos in perna,am intors capul soarele batea in geam si era toata camera luminata,dar cand m-am uitat am vazut o forma aproape ca unui om! dar nu avea fata, specific ca se uita la mine! stiu ciudat,dar simteam ca se uita la mine,era tot negru,absolut tot in aceasta camera luminata era doar aceasta figura neagra, absolut neagra,iar cand am dat sa ma uit la fata ei m-a luat o durere de cap,am ametit si am adormit,cand m-am trezit nu mai era,Si nu nu visam,eram treaz, Chiar nu stiam la ce categorie sa pun intrebarea, Chestia asta mi s-a intamplat acum cateva luni.

1 răspuns:
| soloangel01 a răspuns:

Probabil era o fantoma.Incearca sa iti aduci aminte daca ai facut ceva rau(foarte rau)in zilele acelea. Aparitiile astea nu sunt chiar rare, dar nu apar tuturor persoanelor.De exemplu:daca era si maica-ta in camera ea nu vedea fantoma. Poate ti-a murit un dusman sau ceva.Nu trebuie sa te sperii.Nu au ce sa iti faca, doar te sperie. Daca nu mai apare...incearca sa uiti.