| zbarnel99 a întrebat:

Salut.Daca sunt la liceu (clasa a 9-a) imi pot ingheta anul? Si in toamna cand se reincepe scoala o sa am media pe care am avut-o initial la intrarea in clasa a 9-a? Merci!

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, poti dar trebuie sa vorbesti cu directoare sa ii spui care e situatia, si iti va da o foaie sa o semneze si parintii tai si tu.

| DenisaO a răspuns:

La facultate stiu ca se face asa ceva. Si e posibil si la liceu. Poti sa mergi la secretariat si sa intrebi