| adriana12512123 a întrebat:

Daca un baiat se enerveaza atunci cand este intrebat "daca ii place de o fata anume" inseamna ca e posibil ca lui sa ii placa de ea? dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Exsista trei variante (depinde de baieti). Cand cineva il intreaba ''Iti place de X?'',iar el raspunde ''Nu conteaza'',''Nu-i treaba ta'' inseamna ca te place,deci si nu vrea sa se afle, dar nici nu neaga. Daca raspunde ''Nu'' simplu, ori te place si nu vrea sa se afle(adica de ce ar recunoaste in fata cuiva de cine-i place, e ai usor sa zici un nu) ori chiar nu te place. Daca se enerveaza e posibil sa o placa si sa-l enerveze ca cineva si-a dat seama si-l intreaba. Vezi si tu, depinde de comportamentul fiecarui baiat. Multa bafta, pa! happy funda?

1 răspuns:
| angelica02 a răspuns:

Nu neaparat trebuie doar sa-i afli punctele slabe iar apoi atinge-l si va recunoaste! succes