| mirabela26craiova a întrebat:

dati-mi si mie statusuri gen: Ma Urasti? Problema Ta.•Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine! •Vrei sa`mi devii prieten? Demonstreaza`mi ca meritzi •Indiferenta? Daca nu ma interesezi •Te urasc? mi-ai dat motive •Falsa? Doar cu unii •Te Deranjez? Iarta`ma, Chiar Nu`mi Pasa.Statusuri pentru dusmana mea. Dau funda si vot si la restul vot

Răspuns Câştigător
| mihaamihaa98 a răspuns:

"Mint, sunt falsa, sunt egoista, iti zambesc desii imi esti indiferent, te ascult desi putin ma intereseaza ce spui`te intreb desii nu ascult raspunsurile tale`" M`am saturat! Lui nu`i pasa…acum nici mie…El si-a batut joc…acum si eu…si cu toate astea…Inka il iubesc…mai mult pe zi ce trece…pleaca… Lasam`n pace…nu ma mai face sa sufar…
. Am fost proasta. si-am gresit. Acum ma pis pe toti prietenii care m`au folosit!
. Te iubesc…! Cat? Cat vrei tu! Cand? Cand vreau eu!
. "Chiar daca acum spui ca’ti pare rau,imi pare rau si mie dar stii,desi focul nu s’a stins usor devii,ceva din trecut, care a trecut, gata stiu te’am pierdut"
.N`am, nu vreau, nu stiu, nu`mi pasa! \dancing
.se iartaa…dar nu se uitaa lucrurile care doOr
. haii sa mintsiim ca totuu`ii perfect oh go on
. oaMenI p` care` crEdEai ca`i cUnOstI akUm sunt sTrainI. vIse la care` sPerai akUm sunt dUar amIntiri.rolling eyes"
"A UITA nu inseamna ca nu mi amiNtesc…iNseamna ca imi amiNtesc fara sa sufar."
"Ai momeNte iN care te simti "proasta" pentru ca ai avut iNcredere iN ciNeva atat de nepasator."
. Cine stie daca’si mai amiNteste de mine. CiNe stie daca isi mai amiNteste de NOI. poate se gandeste la mine. poate la alta. poate iNca mai traieste pentru Noi,?!"
.""E aiurea.`sa te minti.`sa crezi ca poti..peste noapte frate.`sa simti aceleasi sentimente.`frumoase pentru ea.`ca pe acelea pe care le simteai cu fosta~""
.De cE ii iubIm pE ceI carE ne ranEsC? sI ii ranim pE ceI carE ne iubEsC? De cE ii aDoram pE ceI carE nE iGnOra? sI ii iGnOram pE ceI carE nE aDora?
.Cand iti va fi rau…sa iti aduci aminte de gandurile mele pentru tine…sa iti aduci aminte ca ti-am vrut doar bine…
." Nu conteaza cat ma iubesti… atata timp cat te prefaci… "
. "uneori,ma intreb: "unde esti? ce faci? cu kin t intalnesty?"sad cu ce cuvinte as putea mai ujor sa`ty spun ca me door…."straight face
"Aude ce vrea`. intelege numai ce`i convine`.oftica`te ca nu o doare de tine."
""Ce poti sa faci cand visele pier`? Ce poti sa zici cand nu mai ai cer`? Ce poti sa faci cand dragoste-i scrum`? Incerci sa te gandesti la un alt drum`?!…"
. Nu sunt genu` care sa planga. Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.
."Aude ce vrea`. intelege numai ce`i convine`. oftica`te ca nu o doare de tine."
.Ce`as putea sa mai scriu? Cel ce ma invatase sa fiu puternica a plecat! Jur ca o sa invat sa fiu rece! Asa, pur si simplu, ca tine`. |"""
. Poate ca intotdeauna am fost prea buna` … Dar acum imi permit sa te *** direct in guraaa`
. "Poate am stat deoparte, poate, cand ai fii vrut sa-ti fiu aproape…Si poate acum pe strada in loc de "Buna" sa`mi spuna: "Poate acum te-as fii tinut din nou de mana"…""
.Mai sec ca orice vin e ca poate acum te tin de mana, si peste un an sau mai putin ne trezim ca nu mai stim de fapt cum sa ne ocolim…!
. "[am inteles ca nu-i usor sa pierzi Ce ai fi vrut sa fïe pentru totdeauna.]
."Mai pot sChimba ceva? Sau deja s`a terminat? Puteam fi feriCita da` 0rg0liu` nu m`a lasat"
. Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învatat sa citesti printre zâmbete si rânduri. Stergi o lacrima dar nu poti sa stergi amintiri.":"
. "Poti sa o iei cum vrei Tu.Nu mai conteaza Baiatul isi vede de drum si fata inca viseaza"
. "E doar ceva de moment. Ceva ce te Face dependent smugsmug!"
. "As da tot ca zâmbetul de pe buze sa nu îti dispara"
. esti jalnica si o stii prea binee…nuh ma urâ ca sunt my bunaa ca tinee, uraste-ma ca prietenul tau intoarce capu’ dupa mine si atunci cand e cu tyneee…."♥ Vreau sa zambesc, e dimineata. Tre’ sa’mi pastrez pofta de viata! ♥"

"♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥"

Poate sa se puna si-n cuR si-n Kp. ca tot de mine aRe drag blushing

"♥ Dar esti departe! Te vreau aproape! ♥"

Si am alergat sa invat sa visez! Si am alergat sa invat sa iubesc. oh go on! ♥"

"♥ Stiu ca sunt pe lume mii de flori! Dar numai tradafirii imi dau fiori! blushing. whistling. ♥"

"♥ Ezita sa crezi ca viata e trista! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥"

"♥ Sentimente uitate! Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu ea,candva,demult?♥"

"♥ Durerea te’a maturizat,te’a pus pe ganduri blushing! Te’a invatat sa citesti printre zambete si randuri.love struck! ♥"

"♥ Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti,nu ai mai avea pentru ce sa lupti,sa speri si sa iubesti! ♥"

"♥ Stii si tu, au trecut momentele…Doar eu si cu tine Ia spune, iti mai aduci aminte? ♥"