| cocolate a întrebat:

de cand ma stiu imi place sa stau mai retrasa,undeva in liniste doar eu,poate si-un prieten,dar de cand ma stiu nu s-a intamplat niciodata asta, oriunde as merge vin toti si de ma mut la 10 metri mai incolo incep rand pe rand sa vina unul cate unul langa mine desi l spun serios sa ma lase sa lucrez in liniste.,zici ca sunt un psiholog si se plang la mine,in momentele alea nu pot sa-i resping pe toti asa ca ii ajunt.asa sunt eu, na-i ce-i face. vreau doar sa-mi spune-ti cum sa-i fac sa ma lase 5 minute singura, sa le spun asta intr-un mod dragut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, si eu trec prin asta.
Stau singur si lumea vine la mine sa ma critice ca de ce stau singur. Halal mod de a gandi...

| cocolate explică (pentru anonim_4396):

M-am ovisnuit cu asta,sunt impacata cu ideea, dar mai mult nu-mi place cand cineva face ce fac si eu, deci azi imi scriam numele pe radierase intample sa mai aibe si altii acel model, si ca sa nu le incurcam mi-am scris numele pe, imediat ce-am terminat vad 3 care-si scot radiera din penar si :imi imprumuti si mie pixul? (si-au desenat si cu pixurile mele),sau daca eu citesc vin si altii.iar biblioteca e cel mai tare :vor sa-si aceeasi carte, inteleg ca par cartile interesante, dar chiar de fiecare data sa-ti iei aceeasi carte ca si mine, trebuie sa facem referate cartilor ce le-am citit, cam ciudat ca vreo 4 sa povesteasca aceeasi carte.dar m-am obisnuit