| anonim_4396 a întrebat:

Salut.De cateva zile am cunoscut o fata, am tot iesit impreuna si dupa un timp ne intelegeam tot mai bine.De cateva zile suntem impreuna dar problema este ca nu vrea sa afle nimeni.De ce? Nu stiu, ea mi-a spus ca fostul ei preten e prea posesiv si chesti din astea, dar mai este o problema eu sunt pe a 10 si ea pe a 12, si spune ca nu vrea sa ma piard si ca ii pare rau dar momentan numai asa putem fi. Ce pareri aveti? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Elena199 a răspuns:

Sunteti in acelasi liceu? daca nu inseamna ca ori are pe cineva si nu vrea sa stii tu si vrea sa stea c 2 persoane, ori ii e rusine cu tine si sta cu tine doar ca sa te simti tu bine... ori ii place discretia si ii e frica pentru tine sa nu iti mananci bataie de la fostul ei prieten si asteapta pana cand relatia voastra va deveni mai stabila si o veti putea face vizibila de toata lumeahee heeFunda?:X

| Pacalex a răspuns (pentru Elena199):

Pai colegi ei nu au nimic impotriva, dar da suntem in acelasi liceu.Pentru ca ma cunosc cu aproape toti din clasa ei!

| Elena199 a răspuns (pentru Pacalex):

Inseamna ca ei chiar ii e frica e fostul ei prieteen si iti vrea binele tongue asculta de ea sh fai cum spune ea sh o sa fie bine :*

3 răspunsuri:
| LeeHyoWook a răspuns:

1. Isi face griji pentru tine 2. Daca esti a 10 si a 12, esti mai mic decat ea, si eu sunt fata si...nu prea ne convine atunci cand stam cu un baiat sa fie mai mic decat noi, pentru ca incep prieteni/colegii sa faca baza. Cam asta ar fi problema, Ea tine la tine, dar nu vrea sa ai de a face cu fostul ei iubit.Si cum am spus exista posibilitatea si varianta 2, sa nu iasa in evidenta cu tine in fata prietenilor pentru ca tu esti mai mic la varsta decat ea.thinking sper ca am fost de ajutor ( fundisa?)