| Gabriel2606 a întrebat:

Salut. De ceva timp tot vad clipuri pe tiktok puse de fete dar si de baieti cu "Baiatul din nu stiu ce autobuz daca vezi clipul asta, da-mi mesaj" sau "Fata nu stiu care daca vezi asta da-mi mesaj". Care e faza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le e frica sa flirteze cu ei in autobuz. Ceea ce da, ar fi cam creepy.
Asa ca incearca sa dea de ei altfel. Dar sansele sunt oricum extrem de mici.
Clipurule sunt facute pentru vizualizari, commuri etc

1 răspuns:
| Den1sa a răspuns:

Ideea e ca……....mam gindit si eu da nu prea ii gasesc sensul.