| Alinaalinaa81819 a întrebat:

Salut de curând mi-a murit bunica, și am o mătușă care este din partea tatălui care este sora cu tata, 25 de ani de zile nu nu i-a pasat de nimic,azi după ce mama a Le a facut pe toate,toate organizarile la înmormântare, mâncare,oamenii,părinte,cruce sicriu.
A venit și fata lui mătușa mea la înmormântare eu care m-am înțeles foarte bine cu ea,și mereu mi-a fost milă de ea a zis către mama ei că pe mine nu mă salută că arăt penibil,și că arăt urâtă pentru că eu sunt un pic grăsuță,și nu mă salută,merge îl salută doar pe fratele meu pe o vecina,dar cu mine nimic.ok m-am supărat foarte tare căci ea cu o zi înainte a venit și să plâns la mama acasă ce i se întâmplă în familia în care ea sta cu un băiat cum socrul ei se da la ea și nu mai poate sa suporte și a doua zi, să mă dojenească așa de tare sa îmi spună chiar mă înmormântarea bunici mele că în ce hal arăt doar pentru că sunt grasa.și ea a fost grăsuță dar niciodată nu am zis așa ceva de ea sau să o fac sa se simtă prost pentru că mi-a fost milă de ea dar ea nu înțeleg daca nu i-am greșit cu nimic de ce mă dojenit așa de tare, când a fost la mine acasă și nu i-am spus nimic.si am venit să îmi spun aici oful. oare ce am făcut așa rău încât să mă necăjească așa de tare.si după ce și-a bătut joc de mine eu nu am zis nimic am tăcut.

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Doamne fereste. E un copil needucat. Eu in locul tau i-as zice matusii tale ca nu a fost in stare sa-si educe copilul si sa ii fie rusine, iar verisoara ta merita sa o ignori toata viata, asta dupa ce ii spui ca e nesimtita

| Alinaalinaa81819 explică:

Am 17 ani și ea are 26 25

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Alinaalinaa81819):

Are 25 ani? Sa fii femeie la 25 ani si sa ii spui verisoarei tale de 17 ani asa ceva, inseamna sa ai probleme psihice. Trimite-o la psihiatru