| AllexIonut a întrebat:

Salut! De curand parintii mei s-au despartit, o sa povestesc pe scurt, tata a plecat la munca in Anglia si a intalnit pe alta! Mama a ramas singura cu un copil de 5 ani! Si acum 2 luni mama a intalnit si ea un barbat si sa si mutat la el! Si a lasat casa singura si pe mine! Eu abia am facut 18 ani, servici gasesc greu ca sunt in gura iernii, mai pe scurt numai am bani nici de o paine! Ce credeti ca ar trebui sa fac in această situatie? Pe ai mei nu ii mai intereseaza de mine deloc! Parca ma uitat toti, curentul il taie, netul urmeaza si el... nu stiu ce o sa fac daca nu imi gasesc un job cat de curand...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iesi din casa si ia-ti de munca, ca sunt peste tot locuri de munca!
Daca nu-ti ajung banii, ia-ti doua joburi ca asa se castiga banii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai viață foarte grea.

| AllexIonut explică:

Nu este un raspuns clar, deja stiu asta...