| Eusunt132 a întrebat:

Salut. De două săptămâni tot îmi doresc sa cant pe scenă, precum yny sebi, Petre stefan și restul. Ma tot bate gândul sa ajung sa fac asta, am 16 ani și chiar îmi doresc. Însă e destul de greu sa ajung ca ei, ce pot face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti merge la CLUBUL TINERETULUI din orasul/judetul tau sa fii testa de un profesor de muzica si acela iti va sune clar daca ai talent si voce sa poti canta.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex9090):

Sigur, dupa creierasul si sfatul tau nu-ti trebuie acreditare si testare profesionala, fiind suficient sa canti dupa autotune-ul de pe internet dar numai pentru curcile si gainile din fundul curtii, ca de vrei sa iesi in lume sa canti pe o scena ai nevoie de testare si acreditare profesioanala, baitel laughing