| HermetAlex118 a întrebat:

Salut, de fiecare dată când merg la bunica trebuie să merg prin două cartiere rău famate, primul este Muncitoresc (Orasul vechi) iar al 2-lea este Mociur, cunoscut ca și "Afganistanul de Romania", poate le știe cineva și a copilărit pe aici și în aceste două cartiere sunt mulți țigani care vor să mă bată sau cel puțin să facă mișto de mine...
Cum as putea să vorbesc cu ei că să mă împrietenesc sau măcar să ii fac să mă lase în pace?
Voi ați avut probleme cu țiganii? Dacă da, ce ați făcut ca să vă lase în pace?

2 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Esti adult?

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Spune-le ca sunt niste persoane unice