| Andrw_9095 a întrebat:

Salut.

De multe ori, prietenul meu ma roaga (de cate ori suntem la el/mine) sa... incercam ceva ( adica sa o facem) si eu mereu il refuz, pentru ca mi-e frica ca o sa ma doara. mi-am inceput viata sexuala cu el acum 2 saptamani ( aproape) si a doua oara cand am incercat m-a durut si s-a oprit. Credeti ca dupa aceasta pauza o sa ma mai doara? Eu chiar vreau sa o fac, dar mi-e frica d edurere.

P. S Daca imi puteti da niste idei cum sa-l seduc(sau sa ma joc cu el, sau nervii luilaughing ), as vrea sa-l iau odata prin surprindere.

Mersi

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Andrw : pai ori vrei ori nu vrei? ori il iei prin surprindere, ori nu vrei, ori ce faci? din ce imi spui tu, este receptiv la sentimentele tale, trairile si clipele prin care treci... e o chestie trecatoare cu durerea, ai sa vezi in momentele in care vei da de bine happy. vei vedea ca a meritat.
cat despre jucatul nu nervii lui, nu iti dau nici'o idee pentru nici mie nu imi place sa se joace femeile cu nervii mei happy
bafta si nu uita. safe sex inainte de toate!

| Alisa a răspuns:

Mai nu inteleg cum ziceti voi ca va propune? Pur si simplu va zice? Pai lucrul asta nu ar trebui sa vina de la sine? Saruturi, mangaieri, etc? Si apoi se ajunge mai departe. E normal sa te doara. Preludiul mai lung si el sa fie mai tandru, usor.
Bafta! Si nu planificati dinainte acest lucru ca nu mai are niciun farmec.

| Miriamm a răspuns:

Pai intru a-l lua prin surprindere trebuie sa te imbraci fooarte sexy, dupa care apari in camera, te duci peste el il saruty peste tot dupa care il dezbraci te dezbraci si tu si incepetitongue:X
Dar daca vreay sa nu te mai doara trebuie sa fii excitata la maxim, asa nu vei mai simti durereatongue:Xpoate sa iti faca oralbig grinsau daca nu vrea poate sa incerce cu degetultonguedar a treia odara nu cred ca mai doaretongue:X Mult succes:X:*

| horiahoria a răspuns:

Eu presupun ca trebuie sa o faci pana la urma o faci odata si scapi