| anonim_4396 a întrebat:

Salut ) de obicei nu pun asa intrebari cam prostesti ) dar totusi o sa incerc pentru ca sunt o fire curioasa) intrebarea este: Cum va par? iata o mica descriere fizica: sunt bruneta,parul drept, cafeniu inchis, pina la umeri si breton,ochii cafenii aproape de negri,asiatici demensiune normala, nasul ceva de genul ca la Nina Dobrev, buzele de o culoare roza palida buza superioara si inferioara au aceeasi marime.O fata micuta ovala tenul masliniu (citeodata foarte palida nu stiu de ce) dar de obicei asemeni ca la Nina Dobrev, sprincenele un pic arcuite, fruntea nici mica nici mare (3 degete jumate )... iata asa )

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai descris 60% din femeile de pe planeta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Arăți a... om thumbs up!

| LorenaAnca a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic...pari draguta dupa cum ai descris happy Daca ai cateva asemanari ca si Nina Dobrev (cea mai frumoasa actrita dupa mine) inseamna ca esti chiar frumoasa happy

| Guildo a răspuns:

Daca semeni cu Nina Dobrev, inseamna ca esti frumusica, dar o poza ajuta cel mai mult, daca vrei un raspuns sincer.

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru Guildo):

Nu prea vreau sa imi afisez skypeul public )

| andrei1993a a răspuns:

Mi se pare mie sau esti fata? laughing
ce pot sa spun, dupa cum te-ai caracterizat tu arati a fi o fata normala, frumoasa, ca toti ceilalti oameni happy