| tocana97 a întrebat:

Salut, deci am o problema la telefonul meu LG Cookie Fresh:
deci, am intrat pe site-ul http://www.mobileheart.com,am dat pe LG Cookie Fresh la games si am descarcat DragonIsland,
problema este ca:1.nu imi merge
2.cand intru la fisiere la altele imi apare foarte multe caricaturi si nu pot sa le sterg
3. dau fundita la cei care ma ajut.

Răspuns Câştigător
| CFuNky a răspuns:

Pai acele fisiere care le zici tu caricaturi, depinde...ori sunt virusi de la jocurile proaste care le tragi ca fraierul, ori sunt de la calculatorul tau care ti-a instalat un fisier pentru a citi cardul de pe telefonul tau.
Am patit asta si eu pe Motorola v360i si Nokia 6288 si imi baga astfel de fisiere dar la Motorola v360i era program si la Nokia 6288 era virus de la o aplicatie.
Tine cont de sfatul meu ca-ti spun ca este ori virus ori program instalat de sistemul tau de operare.
Sa nu ma contrazici fiindca electronicele in special PC-ul si Telefoanele + placile de remix sunt specialitatea mea!happy Funda!happy