| sayross a întrebat:

Deci sa incep am o problema cu calculatorul mereu cand ma uit la un video pe youtube sau alte situri mi se opreste pur si simplu si imi merge greu foarte freu ma refer la imaginile din video la da in reluare... cine ma poate ajuta sa imi zica cum sa rezolv problema asta sau sa imi zica ce are cal si apropo mi-a aparut ceva in dreapta jos la monitor ceva windows genuine counterfeting oricum funa mare la cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| dmc2 a răspuns:

Sfat prost sa reinstalezi windows, doar pentru genuine advantagelaughing exista solutia mult mai simpla este aici intri aici din start-run C:\windows\system32 and delete the folder named KB905474 si stergi KB905474 atat nu sterge si altceva ca windows va deveni incomplet, si risti alte probleme, iar problema video poate fi si de la Adobe flash player este updatat?